premii

premii

CA24 Mobile - pełna korzyści

z ekokartą i premią

LUB

Zgody mogą być wycofane w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych dokonane na ich podstawie przed ich wycofaniem, pozostanie zgodne z prawem.


Administratorem danych osobowych jest Credit Agricole Bank Polska S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, który zbiera dane na zasadzie dobrowolności i będzie je przetwarzał w powyższym celu.


Zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych na stronie www.credit-agricole.pl/RODO

Wypełnij formularz i podaj dane do otwarcia konta

Chroń wartość swoich pieniędzy. Pobierz apkę
CA24 Mobile, otwórz konto i zyskaj nawet 8% na lokacie.

Chroń wartość swoich pieniędzy.
Pobierz apkę CA24 Mobile, otwórz konto
i zyskaj nawet 8% na lokacie.

Image Image Image Image Image Image Image Image

Zeskanuj kod QR telefonem i otwórz konto w aplikacji

Grupa Credit Agricole to ponad 53 mln klientów w 46 krajach

Najlepszy Bank 2022
(2. miejsce w kategorii małych i średnich banków)

Gwiazdy Bankowości
(2. miejsce w kategorii "Gwiazda relacji z klientami")

2. miejsce w klasyfikacji generalnej i branżowej
w XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). Czerwiec 2023.

Lokata Powitalna to oferta promocyjna do Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP lub MOVE!, otwartego od 1.03.2024 r. do 29.03.2024 r. Oferta dotyczy lokaty na 180 dni (6 miesięcy), z oprocentowaniem stałym 2% w skali roku, które może zostać podwyższone do 8% w skali roku, jeśli: 1) wyrazisz zgody marketingowe i nie odwołasz ich do końca trwania lokaty, 2) w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: a) zrobisz przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub potwierdzonych kodem BLIK, b) zalogujesz się przynajmniej raz do aplikacji CA24 Mobile. Min. kwota lokaty 1000 zł, maks. 25 000 zł. Z oferty możesz skorzystać w aplikacji CA24 Mobile i placówkach tylko raz w ciągu 14 dni po otwarciu wskazanego konta. Z oferty nie możesz skorzystać, jeśli miałeś/miałaś u nas konto w ciągu ostatnich dwóch lat, licząc od dnia, w którym chciałbyś/chciałabyś założyć lokatę. Szczegóły oferty w „Regulaminie Lokaty Powitalnej 3”. Informacje o koncie, zakładaniu i prowadzeniu lokat, oprocentowaniu w: Regulaminie kont dla osób fizycznych, Regulaminie CA24, Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych, Tabeli oprocentowania kont dla osób fizycznych. Dokumenty są na: www.credit-agricole.pl i w naszych placówkach. Wyjaśnienie nazw usług reprezentatywnych na: www.credit-agricole.pl/PAD.

W XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF) bank Credit Agricole zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej i branżowej. Organizatorem rankingu jest Koźmiński Business Hub, a partnerami: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna i Deloitte. Więcej informacji na www.rankingodpowiedzialnychfirm.pl

ROF ocenia jakość odpowiedzialnego zarządzania i uwzględnianie czynników ESG. Bank znalazł się w czołówce odpowiedzialnych firm w czerwcu 2023. Więcej informacji na www.credit-agricole.pl