Wypełnij formularz,

- podaj dane potrzebne do kontaktu

Zgody mogą być wycofane w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych dokonane na ich podstawie przed ich wycofaniem, pozostanie zgodne z prawem.


Administratorem danych osobowych jest Credit Agricole Bank Polska S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, 54-202 Wrocław, który przetwarza dane w powyższym celu.


Zapoznaj się z dalszymi informacjami na temat przetwarzania danych na stronie www.credit-agricole.pl/RODO

premii

premii

Promocja

KREDYT GOTÓWKOWY

Weź kredyt z gwarancją, że Twoja rata
nie wzrośnie przez cały okres spłaty

RRSO 12,1%

Z PEŁNĄ SWOBODĄ

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

Wstępna decyzja nawet w 10 minut!

Wypełnij formularz online

Odbierz telefon od naszego doradcy

Podpisz umowę kredytową

Realizuj swoje cele

Wstępna weryfikacja zdolności kredytowej Klienta przekazywana przez pracownika Call Center na podstawie danych udostępnionych przez Klienta podczas rozmowy telefonicznej. Decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu 10 minut od momentu złożenia przez Klienta kompletnego wniosku o kredyt.

Weź kredyt

Grupa Credit Agricole to ponad 53 mln klientów w 48 krajach

Najlepszy Bank 2022
(2. miejsce w kategorii małych i średnich banków)

Instytucja Roku (działania CSR)

Gwiazdy Bankowości
(2. miejsce w kategorii "Gwiazda relacji z klientami")

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,1%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 900 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 167,55 zł, oprocentowanie stałe 11,47%, całkowity koszt kredytu 2 267,55 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 267,55 zł), 39 miesięcznych równych rat w wysokości 329,19 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 329,14 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 07.07.2023 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Tagi: kredyt gotówkowy, kredyt, pożyczka gotówkowa, kredyt na zakupy, pożyczki gotówkowe, pożyczka na wyprzedaże, dodatkowa gotówka

Promocja „Swobodna gotówka na wakacje 2” trwa od 1.09.2023 r. do 30.09.2023 r. i dotyczy kredytu gotówkowego na maks. kwotę 20 000 zł, na maks. 60 rat. Możesz z niej skorzystać jeśli:
1) w czasie jej obowiązywania złożysz wniosek i do 7.10.2023 r. podpiszesz umowę o kredyt,
2) masz konto w naszym banku lub otworzysz je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu,
3) w dniu, w którym złożysz wniosek nie będziesz mieć u nas innego kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego.
Nie zapłacisz prowizji za udzielenie kredytu. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania umowy i wynosi 11,47%. Oznacza to, że Twoje raty będą takie same przez cały okres kredytu pod warunkiem, że będziesz je spłacać zgodnie z harmonogramem. Szczegóły w regulaminie promocji, standardowe opłaty i prowizje w Tabeli opłat i prowizji oraz Tabeli oprocentowania dla kredytów oraz konta. Znajdziesz je w naszych placówkach, na www.credit-agricole.pl i na CA24 Infolinia. Udzielenie kredytu zależy od pozytywnej decyzji kredytowej. Materiał ma charakter informacyjny.

Nota prawna

© 2023 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.