Promocja

Do 40 000 zł

Otwórz konto i wybierz darmową usługę naprawy sprzętu domowego, bo lepiej naprawiać niż wyrzucać. Pobierz apkę CA24 Mobile i zyskaj nawet 8% na lokacie.

Image

CA24 Mobile - pełna korzyści

LUB

Image

CA24 Mobile - pełna korzyści

LUB

premii

premii

CA24 Mobile - pełna korzyści

z ekokartą i premią

LUB

Zgody mogą być wycofane w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych dokonane na ich podstawie przed ich wycofaniem, pozostanie zgodne z prawem.


Administratorem danych osobowych jest Credit Agricole Bank Polska S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, który zbiera dane na zasadzie dobrowolności i będzie je przetwarzał w powyższym celu.


Zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych na stronie www.credit-agricole.pl/RODO

Wypełnij formularz i podaj dane do otwarcia konta

Otwórz konto i wybierz darmową usługę naprawy sprzętu domowego, bo lepiej naprawiać niż wyrzucać.
Pobierz apkę CA24 Mobile i zyskaj nawet 8% na lokacie.

Chroń wartość swoich pieniędzy.
Pobierz apkę CA24 Mobile, otwórz konto
i zyskaj nawet 8% na lokacie.

Zeskanuj kod QR telefonem i otwórz konto w aplikacji

Promocja

Image

Otwórz konto i wybierz darmową usługę naprawy sprzętu domowego, bo lepiej naprawiać niż wyrzucać. Pobierz apkę CA24 Mobile i zyskaj nawet 8% na lokacie.

Do 40 000 zł

Do 40 000 zł

Lokata Powitalna

Skorzystaj z oferty promocyjnej dla nowych klientów

dostaniesz

Oferta dostępna dla Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP i Konta dla Ciebie MOVE! otwartego od 1 do 31 maja 2024 roku.

ImageImageImage

w skali roku, na lokacie o stałym oprocentowaniu na 180 dni, jeśli spełnisz dodatkowe warunki

8%

zdecydujesz ile chcesz wpłacić - min. 1 000 zł, maks.

40 000 zł

lokatę założysz w aplikacji CA24 Mobile lub w placówce tylko raz w ciągu 14 dni od otwarcia konta

CHCĘ OTWORZYĆ KONTO

Darmowa usługa naprawy sprzętu domowego -ubezpieczenie Pomoc dla Ciebie

Co roku wyrzucamy setki tysięcy sprzętów RTV i AGD. A lepiej naprawiać niż wyrzucać.
Skorzystaj z oferty dla nowych klientów i wybierz ubezpieczenie Pomoc dla Ciebie z darmową usługą naprawy sprzętu domowego – skorzystasz Ty i środowisko.

Pomoc specjalisty w naprawach sprzętu RTV i AGD
(sprzęt nie starszy niż 10 lat) dwa razy
w okresie ubezpieczenia do kwoty 500 zł

W ramach ubezpieczenia zyskujesz również dostęp do pomocy w niektórych nieprzewidzianych sytuacjach w życiu codziennym
i dostęp do specjalistów z różnych branż – od opieki medycznej po szybkie uruchomienie samochodu na zasadach określonych
w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia

Oferta dostępna przez pół roku od otwarcia Konta dla Ciebie,
Konta dla Ciebie VIP i Konta dla Ciebie MOVE! w naszych placówkach

ImageImage

Pierwsze pół roku składka 0 zł,
a później opłata zgodnie
z wybranym wariantem: Pomoc dla Ciebie lub Pomoc dla Ciebie PLUS

Pomoc specjalisty
w naprawach sprzętu RTV i AGD

(sprzęt nie starszy niż 10 lat) dwa razy w okresie ubezpieczenia do kwoty 500 zł

CHCĘ OTWORZYĆ KONTO

Konto dla Ciebie korzystne pod każdym kątem

0

za prowadzenie konta

0

za kartę wielowalutową do konta

0

za wypłaty gotówki ze wszystkich
bankomatów w Polsce

0

za przelewy zwykłe

0 zł, jeżeli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 1 500 zł i zapłacisz 5 razy kartą, również przez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, SwatchPAY! lub BLIK.

W serwisie CA24 eBank i aplikacji CA24 Mobile.

0 zł, jeżeli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 1 500 zł i zapłacisz 5 razy kartą, również przez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, SwatchPAY! lub BLIK.

W serwisie CA24 eBank i aplikacji CA24 Mobile.

CHCĘ OTWORZYĆ KONTO

Grupa Credit Agricole to ponad 53 mln klientów w 46 krajach

Najlepszy Bank 2022
(2. miejsce w kategorii małych i średnich banków)

Gwiazdy Bankowości
(2. miejsce w kategorii "Gwiazda relacji z klientami")

2. miejsce w klasyfikacji generalnej i branżowej w XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF).
Czerwiec 2023.

Oferta bonusów „Pomoc dla Ciebie” dostępna dla nowych klientów w ciągu 6 miesięcy od otwarcia Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP lub MOVE! Zgodnie z ofertą wysokość składki za ubezpieczenie wynosi 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy umowy, a po tym okresie zgodnie z Tabelą składek ubezpieczeniowych Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (dalej CA TU S.A.).Pomoc specjalisty w naprawach sprzętu RTV/AGD możliwa jest dwa razy w okresie ubezpieczenia do kwoty 500 zł zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie (dalej OWU). Bank występuje w roli agenta ubezpieczeniowego CA TU S.A. Zakres ochrony ubezpieczeniowej, wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdziesz w OWU. Informacje dot. ilości wyrzucanych sprzętów AGD na podstawie: https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-stare-lodowki-zatruwaja-srodowisko-naturalne,nId,4173720
oraz https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-elektrosmieci-w-domach-polakow-nawet-blisko-20-mln-sztuk,nId,5929429#google_vignette


Lokata Powitalna to oferta promocyjna do Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP lub MOVE!, otwartego od 1.05.2024 r. do 31.05.2024 r. Oferta dotyczy lokaty na 180 dni (6 miesięcy), z oprocentowaniem stałym 1,5% w skali roku, które może zostać podwyższone do 8% w skali roku, jeśli: 1) wyrazisz zgody marketingowe i nie odwołasz ich do końca trwania lokaty, 2) w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: a) zrobisz przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub potwierdzonych kodem BLIK, b) zalogujesz się przynajmniej raz do aplikacji CA24 Mobile. Min. kwota lokaty 1000 zł, maks. 40 000 zł. Z oferty możesz skorzystać w aplikacji CA24 Mobile i placówkach tylko raz w ciągu 14 dni po otwarciu wskazanego konta. Z oferty nie możesz skorzystać, jeśli miałeś/miałaś u nas konto w ciągu ostatnich dwóch lat, licząc od dnia, w którym chciałbyś/chciałabyś założyć lokatę. Szczegóły oferty w „Regulaminie Lokaty Powitalnej 5”.Informacje o koncie, zakładaniu i prowadzeniu lokat, oprocentowaniu w: Regulaminie kont dla osób fizycznych, Regulaminie CA24, Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych, Tabeli oprocentowania kont dla osób fizycznych. Dokumenty są na: www.credit-agricole.pl i w naszych placówkach. Wyjaśnienie nazw usług reprezentatywnych na: www.credit-agricole.pl/PAD.


W XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF) bank Credit Agricole zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej i branżowej. Organizatorem rankingu jest Koźmiński Business Hub, a partnerami: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna i Deloitte. Więcej informacji na www.rankingodpowiedzialnychfirm.pl


ROF ocenia jakość odpowiedzialnego zarządzania i uwzględnianie czynników ESG. Bank znalazł się w czołówce odpowiedzialnych firm w czerwcu 2023. Więcej informacji na www.credit-agricole.pl