premii

premii

CA24 Mobile - pełna korzyści

z ekokartą i premią

LUB

Zgody mogą być wycofane w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych dokonane na ich podstawie przed ich wycofaniem, pozostanie zgodne z prawem.


Administratorem danych osobowych jest Credit Agricole Bank Polska S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, który zbiera dane na zasadzie dobrowolności i będzie je przetwarzał w powyższym celu.


Zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych na stronie www.credit-agricole.pl/RODO

Wypełnij formularz i podaj dane do otwarcia konta

Otwórz konto, spełnij warunki promocji i oglądaj
filmy w Cinema City nawet przez rok za darmo.
A do tego łap co miesiąc popcorn gratis.

Otwórz konto, spełnij warunki promocji
i oglądaj filmy w Cinema City nawet
przez rok za darmo. A do tego
łap co miesiąc popcorn gratis.

Image Image ImageImage
Image Image

Promocja ze zwrotem za subskrypcję

Grupa Credit Agricole to ponad 53 mln klientów w 46 krajach

Najlepszy Bank 2022
(2. miejsce w kategorii małych i średnich banków)

Gwiazdy Bankowości
(2. miejsce w kategorii "Gwiazda relacji z klientami")

2. miejsce w klasyfikacji generalnej
i branżowej w XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). Czerwiec 2023

Do promocji "CINEMA CITY - Łap nawet rok filmów za free II" przystąpisz do 30.09.2024 r., jeśli od co najmniej 1 stycznia 2022 r. nie masz jeszcze u nas konta osobistego ani nie jesteś jego współwłaścicielem. Możesz otrzymać do 12 zwrotów za subskrypcję karty UNLIMITED Cinema City w postaci premii na konto do 50 zł/mies., łącznie do 600 zł oraz do 12 kodów na popcorn - jeden popcorn 1,5l/mies. Premie oraz kody na popcorn możesz otrzymywać w okresie 18 miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta. Jeśli wybierzesz kartę Visa Debit z logo Cinema City zwolnimy Cię z opłaty za jej wydanie. Żeby skorzystać z promocji:


1. podpisz umowę konta z kartą do konta VISA Debit do 30.09.2024 r.;

2. zgódź się i utrzymaj zgody na oferty marketingowe od nas i podmiotów, które z nami współpracują, elektronicznie (w mejlu lub SMS) oraz telefonicznie co najmniej do momentu wypłaty danej premii,

3. opłacaj subskrypcję karty UNLIMITED od Cinema City z miesięcznym planem płatności kartą do konta,

4. dodatkowo płać kartą do konta i/lub BLIKIEM min. 10 razy w miesiącu.


Aby korzystać z kodów na darmowy popcorn dodatkowym warunkiem jest posiadanie aplikacji CA24 Mobile, z dostępem do Klubu korzyści. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które dotyczą konta. Szczegóły w Regulaminie promocji. Informacje dotyczące konta określone są w Regulaminie kont dla osób fizycznych, wysokość opłat i prowizji określona w Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych. Wymienione dokumenty są dostępne w placówkach, w CA24 Infolinia i na: www.credit-agricole.pl/PAD. Materiał ma charakter informacyjny.


W XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF) bank Credit Agricole zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej i branżowej. Organizatorem rankingu jest Koźmiński Business Hub, a partnerami: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna i Deloitte. Więcej informacji na www.rankingodpowiedzialnychfirm.pl

ROF ocenia jakość odpowiedzialnego zarządzania i uwzględnianie czynników ESG. Bank znalazł się w czołówce odpowiedzialnych firm w czerwcu 2023. Więcej informacji na www.credit-agricole.pl© 2024 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Tagi: konto, CINEMA CITY, visa, karta do konta, apka CA24 mobile