premii

premii

CA24 Mobile - pełna korzyści

z ekokartą i premią

LUB

Zgody mogą być wycofane w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych osobowych dokonane na ich podstawie przed ich wycofaniem, pozostanie zgodne z prawem.


Administratorem danych osobowych jest Credit Agricole Bank Polska S. A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48 bud. C-D, który zbiera dane na zasadzie dobrowolności i będzie je przetwarzał w powyższym celu.


Zapoznaj się z informacjami na temat przetwarzania danych na stronie www.credit-agricole.pl/RODO

Wypełnij formularz i podaj dane do otwarcia konta

Otwórz konto, spełnij warunki promocji i oglądaj
filmy w Cinema City nawet przez rok za darmo.
A do tego łap co miesiąc popcorn gratis.

Otwórz konto, spełnij warunki promocji
i oglądaj filmy w Cinema City nawet
przez rok za darmo. A do tego
łap co miesiąc popcorn gratis.

Image Image ImageImage
Image Image

Promocja

Grupa Credit Agricole to ponad 53 mln klientów w 46 krajach

Najlepszy Bank 2022
(2. miejsce w kategorii małych i średnich banków)

Gwiazdy Bankowości
(2. miejsce w kategorii "Gwiazda relacji z klientami")

2. miejsce w klasyfikacji generalnej
i branżowej w XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF). Czerwiec 2023

Do promocji „CINEMA CITY - Łap rok filmów za free” możesz przystąpić do 31.05.2024 r., jeśli korzystasz lub przystąpisz do programu UNLIMITED Cinema City. Premia to maks. 12 zwrotów za subskrypcję karty UNLIMITED, maks. 50 zł/mies. i 600 zł łącznie oraz maks. 12 kodów na popcorn - jeden popcorn 1,5l/mies. Premię oraz kody na popcorn możesz otrzymać w okresie 18 miesięcy od otwarcia konta. Żeby skorzystać z promocji:


1) podpisz umowę konta z kartą do konta VISA Debit do 31.05.2024 r.

2) zgódź się na oferty marketingowe i nie odwołaj ich przez okres 18 miesięcy od otwarcia konta;

3) płać za subskrypcję karty UNLIMITED kartą do konta nie mniej niż 12 miesięcy w okresie 18 mies. od dnia otwarcia konta oraz płać kartą do konta, mobilnie lub BLIKIEM min. 10 razy w miesiącu.


Aby skorzystać z premii - darmowy popcorn dodatkowo bądź posiadaczem aplikacji CA24 mobile i pobieraj kody. Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli miałeś konto w naszym banku po 31.12.2021 r. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, które dotyczą konta. Szczegóły w Regulaminie promocji. Informacje dotyczące konta określone są w Regulaminie kont dla osób fizycznych, wysokość opłat i prowizji określona w Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych. Wymienione dokumenty są dostępne w placówkach, w CA24 Infolinia i na: www.credit-agricole.pl/PAD. Materiał ma charakter informacyjny.


W XVII Rankingu Odpowiedzialnych Firm (ROF) bank Credit Agricole zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej i branżowej. Organizatorem rankingu jest Koźmiński Business Hub, a partnerami: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna i Deloitte. Więcej informacji na www.rankingodpowiedzialnychfirm.pl

ROF ocenia jakość odpowiedzialnego zarządzania i uwzględnianie czynników ESG. Bank znalazł się w czołówce odpowiedzialnych firm w czerwcu 2023. Więcej informacji na www.credit-agricole.pl© 2024 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Tagi: konto, CINEMA CITY, visa, karta do konta, apka CA24 mobile